Mängur ütleb teile, et ta mängib võidu nimel. Kuid on ka mängureid, kes ei loobu isegi siis, kui nad hakkavad kaotama. Võit on soovitud eesmärk, kuid mitte alati. Inimesed mängivad ka erutuse ja põnevuse pärast. Enamiku inimeste jaoks pole ainult raha võitmine oluline.

Võib esineda erilisi asjaolusid, kus te ei soovi võidu eesmärki jõuliselt taotleda. Artikkel sisaldab kõiki neid asjaolusid, kus võit ei pruugi olla teie peamine eesmärk. Võitmine tähendab mõnikord ka alles hoidmist, mis sul on, et lasta ka teistel võita.

Gambling

Raha hoidmine

Mängurid on sageli võiduseeria ajal enesekindlad. Võitnud mängurid on valmis tohutute võitude nimel võtma suuri riske. Ennustajad panevad suuri panuseid, näiteks 100 000 dollarit, et võita suurelt. Samuti hoiavad pokkerimängijad mängus märkimisväärset summat, et mängu pinge suurenedes teha suuremaid panuseid.

Aga kui teil on piiratud aeg ja te ei soovi teha panuseid, mis panevad kogu raha löögi alla on mõistlik seda riski mitte võtta. Võite võita või mitte, kuid korraga tohutu rahasummaga riskimine pole arukas.

Save that money

Mänguaja maksimeerimine

Uute oskuste ja strateegiate õppimine võib maksimeerida teie hasartmängude mängimise aega ja aidata teil nutikalt mängida. Kui teie võidud ja kaotused on stabiilsed ja üldine keskmine on nullis, tähendab see seda, et olete turvaliselt mängija. Pidage meeles, et naudingu maksimeerimiseks peate mängima pikka aega.

playing time

Siin on mõned kiired näpunäited panustamisaja pikendamiseks:

  • Väikeste panuste tegemine ja mängimine lauas, mis aktsepteerib madalamaid panuseid.
  • Interneti kasiinode registreerimis- või sissemakseboonuste kasutamine
  • Mängude mängimine, mis võtavad aega, näiteks pokkeri blackjack või spordiennustus. Ka loterii on aeglane.
  • Valige mäng, millel on maja madalam eelis nagu Ameerika rulett. Madalam maja eelis kasutab teie raha aeglasemas tempos.

Õpetamise ajal pole võitmine eesmärk

teaching

Teie õpetamise lõppeesmärk peab olema lasta uuel mänguril mõista, kuidas mängus võita. Te ei suuda kunagi õpetada, kui kasutate ära harrastusmängija haavatavust. Teie peamine eesmärk on lasta neil vigu teha ja näidata, kuidas te neid bluffisite. Nende moraali tõstmiseks peaksite vältima sellise inimesega mängides kogu aeg bluffimist.

Uus mängija vajab aega, et mõista hasartmängu maailma trikke, kuid õpetajana on teie peamine eesmärk talle tema haavatavustest teada anda.

Kui olete sunnitud võitmiseks petma, oleks parem, kui te mängust täielikult loobuksite. Petmist peetakse kuritegelikuks tegevuseks ja kasiino võib selle eest teid vangi panna. Seetõttu on soovitatav sellistest tegevustest eemale hoida.