Online kasiinode valik on suur ja lai, nii ka Eestis. Kui kasiinod ja nende pakutavad mängud sulle juba huvi pakuvad siis kindlasti tuleks end kurssi viia sellega, milline on nende valik ja mille põhjal neid üldse valida? Tänapäeval on piirid kõik valla ning enam ei pea piirduma vaid kohaliku kraamiga – parimad välismaa kasiinod on kõik samuti online maastikul vaid ühe kliki kaugusel ning neile pääseb ligi iga kell ja kõikjal, kuidas sul endal mugavam on. Küll aga tuleb enne selles kirevas maailmas nii palju orienteeruda, et leida üles need just sulle endale parimad lahendused ja mõistlikud kohad, kus aega veeta.

Kuidas online kasiinod üldse Eestis toimivad?
Siin ei ole midagi keerulist – enamik online kasiinosid on ka mobiilseadmetega ühilduvad ja seega kättesaadavad igas olukorras. Online kasiinod toimivadki veebis ja seal mängimiseks ei ole sul endal vaja ekstra kuhugi kohale minna vaid saad mugavalt kodust mängurõõmu nautida. Kuidas see aga toimib? See on lihtne – vali sobiv kasiino välja, loo endale seal konto, tee esimene sissemakse, võta lahkelt vastu kõik pakutavad boonused ja oledki mängimiseks valmis!

Milliseid mänge saan mängida?

Tänapäeval pakuvad suhteliselt kõik online kasiinod, ka välismaised, väga suurt ja laia mängude valikut – sealt leiad kindlasti kõige populaarsemad kaardimängud nagu näiteks pokker, bakaraa ja blackjack, kui ka lauamängud nagu rulett ja isegi monopoly! Ka bingo ja keno on suhteliselt populaarsed variandid mida mängida. Eestlaste seas on populaarsed veel ka erinevad spordiennustuste võimalused, mida pakuvad samuti paljud kasiinod – mõni neist on isegi spordiennustused endale põhisuunaks võtnud ja oma kampaaniates vaid sellele rõhuvadki.

Kas online kasiinod ja hasartmängud on Eestis seaduslikud ja turvalised?

Kasiinod, sealhulgas ka online kasiinod ja välismaise päritoluga keskkonnad on Eestis igati legaalsed kui vastad miinimum vanuse piirangule. Turvalisuse osas on kõige kindlam siis, kui valitud kasiino on Eestis litsentseeritud kuid ka välismaised kasiinod mis ei ole siin registreeritud võivad olla igati turvalised kohad, lihtsalt selles veendumiseks tuleb veidi rohkem vaeva näha ja tausta uurida enne, kui sinna raha saatma asud.

Kui palju kasiinosid Eestis on?

Füüsilisi kasiinosid on mõnikümmend kuid online kasiinode puhul võib öelda, et praktiliselt kõik kasiinod mis eksisteerivad online keskkonnas on ka ühel või teisel moel siin olemas ja kättesaadavad. Kui otsida ja vaeva näha ei tohiks probleem olla online põhises keskkonnas mängimine üheski riigis ega keskkonnas. Milline on aga lugu maksudega? Maksude puhul on lugu selline, et need kasiinod, mis on Eestis kenasti litsentseeritud ja EMTA vastavast nimekirjast leitavad, nende keskkondade mängudest võidetud summadelt ei pea mingeid makse maksma vaid kasiino teeb seda mängija eest.

Seega kui huvi on online keskkonnas mängida siis ei tulegi enam pikalt pead murda ega muretseda vaid tasub aga  erinevaid kasiinosid uurida, nende arvustusi lugeda, klientide tagasiside üle vaadata ja kui oled kindel, et oled leidnud just selle sobiva koha kus mängida siis loo konto, tee oma esimene sissemakse, võta vastu kõik boonused mida nad hetkel pakuvad ja asu aga mängima! Küll aga soovitame igal juhul enne konto loomist kasiino tingimuste ja reeglitega ka lähemalt tutvuda, et hilisemaid üllatusi vältida ja et saaksid igati muretult mängida.