Kasiinode maailm on ülimalt põnev, mitmekesine ja värvikirev. Kuigi ka Eestis on väga palju erinevaid keskkondi kus meeldivalt aega veeta võib siiski aegajalt tekkid soov veidi vaheldust saada. Selleks puhuks on tegelikult olemas ka lai valik teisi kohti, mis on veebi avarustelt leitavad, nagu näiteks välismaa kasiinod. Välismaised lehed pakuvad alati midagi värsket ning põnevat, mida siit ei pruugi kuidagi leida seega tasub ka seal mängimist kaaluda. Kuidas aga algajana just välismaa kasiinodes mängimist alustada?

Tee kasiinode osas korralik kodutöö

Välismaa kasiinosid on väga palju erinevaid ning valik tundub lausa piiritu. Kuigi Eestis litsentsi puudumine ei pruugi automaatselt tähendada, et tegemist ei oleks ohutu keskkonnaga kus aega veeta siis igal juhul tasub olla ettevaatlik ning välja valitud kasiinode tausta uurida enne, kui seal mängima asud. Selle jaoks kontrolli, kas ja kus antud kasiino litsentseeritud on ning millistes riikides see ettevõte kes selle kasiinoga majandab asub. Lisaks tasub kindlasti üle vaadata ka erinevad makselahendused mida nad pakuvad, kuna usaldusväärsed makselahendused on esimeseks indikaatoriks, et valitud keskkond peaks olema turvaline koht kuhu oma raha saada.

Lisaks tasub alati välismaa kasiinode puhul erinevate arvustustega lähemalt tutvust teha. Lisaks sellele, et arvustuste põhjal on lihtsam teha valik millises välismaa kasiinos üldse mängida võiks, annab see ka ülevaate erinevatest valikutest mis seal on ning muidugi on kõige kindlam viis lehe turvalisuses kindel olla lugedes eelnevate klientide arvamusi ja tagasisidet kasiinole.

Vaata, millised on võimalused makseteks

Erinevad kasiinod pakuvad erinevaid makselahendusi ning ka välismaa kasiinod ei ole siinkohal erandiks. Küll aga mängib siinkohal olulist rolli ka faktor, et kasiino ei pruugi üldse pakkuda makselahendusi, mis Eestis kasutatavad on. Üldiselt aga leidub välismaistel lehtedel rohkem lahendusi kui meil siin Eestis, sealhulgas võimalus teha sisse- ja väljamakseid ka erinevates krüptovaluutades. Viimane oluline aspekt maksete puhul on valuutad. Kuna kõik pangad ei pruugi arveldada kõikides valuutades siis tasub üle kontrollida milliseid valuutasid antud kasiino vastu võtab.

Arvesta ka maksudega

Eesti kasiinos mängudes võites on maksudega lugu lihtne – kasiino maksab igalt võidetud eurolt ise tulumaksu ära. Välismaa kasiinodes aga sellist nõuet ei ole ja see tähendab, et pead ise täies mahus tulumaksu ära maksma kui raha välja võtad, et seda Eestis kasutada, ning tulumaks on meil lausa 20%. Sellega tuleks arvestada ja igalt võidult kohe maksud ka ära maksta, et ennetada negatiivset üllatust järgmise tuludeklaratsiooni tulemusi vaadates.

Üldiselt on välismaa kasiinod meele lahutamiseks ideaalsed kohad ning kui järgid neid näpunäiteid õige koha valimisel ning turvalisuse kontrollimisel siis saad kindlasti ka meeldivalt aega veeta ilma, et peaksid muretsema.